Meie konkurentsi
eelised:

 • 1
  On oma autod Euroopas – alates mikrobussist kuni eurotendi.
 • 2
  Oleme ametlik tolliesindaja Eestis.
 • 3
  Teostame kaupade kättetoimetamist alates 1 kg kuni 23000 kg
 • 4
  On hoidmiselaod Euroopas.
 • 5
  Sõlmitud otselepinguid ookeani- ja fiiderliinidega.
 • 6
  Töötame usaldusväärsete partneritega ja kontragentidega Euroopas ning Venemaal kõikides logistika ja tollivormistuse tüüpides.
 • 7
  Arendame individuaalseid projekte ja importkaupade tollivormistuse skeeme.
 • 8
  Võimaldame määrade ja tariifide paindlikku süsteemi.
 • 9
  Firmas on kogenud deklarandid Euroopas kõikide vajalikke dokumentide operatiivse vormistamise jaoks.
 • 10
  Vormistame Balti, Sankt-Peterburi, Sebeži, Smolenski, Kingisepa, Kaug-Ida, Moskva tollides.
 • 11
  Teostame imporditarne "võtmed kätte" alates kliendi uksest.
 • 12
  Meil on kogemus plokktarnete korraldamises.
Главная    Transporditeenused    Autotranspordi kättetoimetamine

Autotranspordi kättetoimetamine

Rahvusvahelised lastide veod autotranspordiga Euroopast Venemaale

Ettevõte Europiir Logistics OÜ teostab rahvusvahelisi komplektsete ja kokkupandud lastide vedusid Euroopast Venemaale (Sankt-Peterburg, Моskva ja teised regioonid). Pakume rahvusvahelisi konteineri kaubavedusid soodsa hinnaga. Võtame enda peale teenuste täieliku kompleksi korraldamise, tagame laitmatu teeninduse taset ja tagame sihtkohta lastide kättetoimetamise minimaalseid tähtaegu.

Rahvusvahelised kaubaveod autotranspordiga – kõige nõutud Euroopast Venemaale kauba kättetoimetamise tüüp transportimise kõrge kiiruse ja suhteliselt odava transport-logistiliste teenuste hinna arvelt.

Rahvusvahelised autotranspordiga veod: eelised

Rahvusvahelised autotranspordiga veod annavad küllalt palju eeliseid võrreldes Euroopast teiste kättetoimetamise liikidega:

 1. Euroopast kauba kättetoimetamise kõrge kiirus jõukohase hinna säilitamisel

  Arvestades Euroopa riikide suhteliselt väikest kaugust Venemaalt, kaubaveod rahvusvahelises liikluses autotranspordiga muutuvad kõige kasulikumaks ja kiireks. Veoautot saab kasutada rahvusvahelise multimodaalse veo käigus (sh USA-st) kõige lühema marsruudiga.

 2. Võimalus teha mis tahes keerukusega marsruudi.

  Kui teekonnal on planeeritud mitmeid peatusi uue kauba täiendava ostu eesmärgil, siis rahvusvahelised autoveod – selle ülesande parim lahendus. Meie masin sõidab sisse mitte ainult ´vajalikku asulasse pealelaadimiseks, kuid vajadusel teostame ka kauba sisseostu.

 3. Mis tahes mahusega lastide kättetoimetamine Euroopast Venemaale.

  Teostame kokkupandavate ja osaliste (väikesed partiid) lastide kättetoimetamist Euroopast. Minimaalne kaal – 10 kg. Isegi kui on vaja vedada paar karpi, teeme me seda teie jaoks. Seejuures rahvusvahelise vedu maksumus Venemaale (Sankt-Peterburi, Moskvasse ja teistesse regioonidesse) jääb mõistlikutes piirides.

 4. Võimalus kiiresti muuta teekonda

  Rahvusvaheliste kaubavedude käigus on võimalik marsruudi korrigeerimiste tegemine kliendi soovil. Kui teil tekkis vajadus kiiresti tõsta ümber tee kättetoimetamise lõpp-punkti teisse asulasses, saate te seda teha isegi pärast auto saatmist Euroopast. Lihtsalt võtke ühendust meie mänedžeriga telefoni teel ja ta edastab viivitamatult uued koordinaadid juhile.

Kättetoimetamise suunad:

Multiprofiilne transpordiettevõte Europiir Logistics OÜ teostab rahvusvaheliseid vedusid Venemaale Lõuna-Euroopa riikidest (Itaalia, Hispaania, Bulgaaria), Põhja Euroopast (Taani, Norra, Soome, Rootsi, Eesti) ja EL Keskosast (Ungari, Poola, Slovakia, Tšehhi, Šveits, Saksamaa). Töötame ka Lääne-Euroopa suunas (Holland, Prantsusmaa, Belgia, Holland) ning toimetame lasti Iraanist ja Türgist.

Lastide vastuvõtupunktid asuvad Leningradi, Moskva oblastis ja Karjala vabariigis. Kauba konsolideerimine toimub tollilaos Tallinnas (Eesti).
Kaubaveod Aasiast, Põhja-Ameerikast, Lõuna-Ameerikast, Aafrikast, Küprosest Venemaale autotranspordi kaasatamisel toimub multimodaalse (sega) kättetoimetamise koosseisus.

Kui Te soovite saada ostetud kaupa kiiresti ja ilma tarbetu viivituseta, kui Teie jaoks on tähtis lastide kättetoimetamise kõrge kvaliteet Euroopast, pöörduge Europiir Logistics OÜ ettevõttesse.

Me töötame osaliste (väikeste) ja kokkupandvate lastidega kaaluga alates 10 kuni 24 000 kg, kättetoimetamine toimub autotranspordi erinevate liikidega: mikrobusside, rekkade, vähetonnaažiliste poolhaagiste, kaubikute (megid, haagised) ja konteineritega. Lastide konsolideerimine – tollilaos Eestis.

Oma kauba veo variandi valikul on tähtis meeles pidada, et lõpptulemus sõltub paljuti logistikaettevõttest, mis osutab sarnast teenust.

Ettevõte Europiir Logistics OÜ pakub ning tagab oma klientidele::

   • optimaalse transportvahendi valiku sõltuvalt vedava lasti spetsifikatsioonist ja kliendi soovidest;
   • Euroopast Venemaale lastide kättetoimetamise kõrget kiirust jõukohase hinna säilitamisel ja kiirete tellimuste täitmise võimalusel;
   • võimalus rajada mis tahes keerukuse marsruut, sealhulgas individuaalne, koos operatiivsete korrigeerimiste tegemisega kliendi soovil;
   • vastavalt vajadusele teel ja selle juurdelaadimise transpordi peatamise võimalus liiklusmarsruudil;
   • transpordi etteandmine otse peale- ja mahalaadimise kohta skeemi “uksest-ukseni” järgi;
   • saatedokumentatsiooni vormistamine;
   • kaasaaitamine tolliprotseduuride läbimisel ja nõustamistoetus selles valdkonnas;
   • lasti vastutav hoidmine meie ladudes;
   • mis tahes mahtu lastide kättetoimetamine Euroopast Venemaale, minimaalne kaal 10 kg;
   • kullerkättetoimetamist;
   • plokilist kättetoimetamist (kaubavedu kahe või rohkem autoga dokumentide ühe komplektiga), Venemaale tollivormistusele autode üheaegse saabumise garantii;

Europiir Logistics OÜ ettevõtte spetsialistid osutavad mis tahes professionaalset abi logistika valdkonnas rahvusvahelisel kaubaveol.

Europiir Logistics OÜ ettevõtte eelised:

 1. Venemaal mitu lasti kätteandmise punkte

  Meie ettevõte toimetab kätte lasti Leningradi oblasti, Moskva regiooni, samuti ka Karjalasse. Võimalik on kaupade kättetoimetamine Euroopast otse teie objektile. Rohkem üksikasjalikku teavet ütlevad meie spetsialistid.

 2. Oma tolliladu Eestis

  Veod Euroopast on seotud tollikontrolli läbimisega. Oma tolliladu Eestis võimaldab tagada kvaliteetseid kauba ladustamise tingimusi sunnitud peatuse ajal.

 3. Lastidokumentide kvalifitseeritud vormistamine

  Meie ettevõtte koosseisus töötavad professionaalsed juristid ja deklarandid kiirema dokumentide vormistamiseks. Nende tööülesannete hulka kuulub ekspordideklaratsioonide ja CMR täitmine, samuti ka kauba, mis on saabunus Venemaale või Venemaalt, Aasiast, Ameerikast, Türgist, Aafrikast, tollivormistuse ning puhastustööde tegemine (vajadusel).

  Enne lasti saatmist rahvusvahelisele transportveole kontrollivad meie spetsialistid kohustuslikus korras tarnijatega lepingut vigade puhul. Vajadusel tehakse tööd nende kõrvaldamiseks.

 4. Võimalik on kaupade ja seadmete sisseostu korraldus

  Ei ole aega otsida tarnijaid Euroopas? Usaldage kõike vajalikke sisseoste meile. Meie partnervõrgustik hõlmab kümneid ettevõtteid kogu Euroopas. Me aitame leida kvaliteetsete kaupade ja keeruka seadme usaldusväärset tarnijat. Vajadusel korraldame kauba eest tasumise importtarnijale, optimeerime tollivormistuse kulusid.

 5. Õigeaegne teavitamine vedamise käigu kohta

  Kaubaveod Euroopast Venemaale viiakse läbi Teie personaalse mänedžeri järelevalve all. Tema koordineerib õigel ajal juhi tegevusi ning samuti ka informeerib õigel ajal Teid kättetoimetamise käigu kohta.

 6. Maailma 110 riigis ulatusliku agendivõrgustiku olemasolu ja transiitoperatsioonide tegemise pikaajaline kogemus

  Töötades koos meiega, võite te olla kindel tulemuses!

Saatke oma autotransportveo päring e-posti teel või võtke meiega ühendust telefoni kaudu individuaalse konsultatsiooni jaoks ja eripakkumise saamiseks!

Kaubaveod Aasiast, Põhja-Ameerikast, Kesk-Ameerikast, Lõuna-Ameerikast, Austraalist, Aafrikast, Küprosest Venemaale autotranspordi kaasamisel toimub multimodaalse (sega) kättetoimetamise koosseisus. Vajadusel pakkume klientidele multimodaalsete vedude optimaalset skeemi.

Lisateave jaos Multimodaalsed veod.

Erakorralise kättetoimetamise korraldamiseks Aasia, Ameerikast, Brasiilia, Austraalist, Aafrika riikidest ja teistest regioonidest pakkume lennutoimetamist Eestini ning saatmist Venemaale üksikute väikeste masinatega. Kättetoimetamine võtab mitte üle pooleteise nädala. Lisainfo jaos Kuller kättetoimetamine.

lasteriided

lastetooted

lastetoit

Jätke tellimus siin: