Meie konkurentsi
eelised:

 • 1
  On oma autod Euroopas – alates mikrobussist kuni eurotendi.
 • 2
  Oleme ametlik tolliesindaja Eestis.
 • 3
  Teostame kaupade kättetoimetamist alates 1 kg kuni 23000 kg
 • 4
  On hoidmiselaod Euroopas.
 • 5
  Sõlmitud otselepinguid ookeani- ja fiiderliinidega.
 • 6
  Töötame usaldusväärsete partneritega ja kontragentidega Euroopas ning Venemaal kõikides logistika ja tollivormistuse tüüpides.
 • 7
  Arendame individuaalseid projekte ja importkaupade tollivormistuse skeeme.
 • 8
  Võimaldame määrade ja tariifide paindlikku süsteemi.
 • 9
  Firmas on kogenud deklarandid Euroopas kõikide vajalikke dokumentide operatiivse vormistamise jaoks.
 • 10
  Vormistame Balti, Sankt-Peterburi, Sebeži, Smolenski, Kingisepa, Kaug-Ida, Moskva tollides.
 • 11
  Teostame imporditarne "võtmed kätte" alates kliendi uksest.
 • 12
  Meil on kogemus plokktarnete korraldamises.
Главная    Tolliladu Eestis

Tolliladu Eestis

Tollilaod kaupade ladustamine avatud ja suletud tüüpi ladudes. Odavalt. Tolliladu Eestis, lasti ladustamine, vastutav hoidmine.

Europiir Logistics OÜ ettevõte teostab kaupade ajutist ladustamist avatud ja suletud tüüpi tollilaos. Laitmatu kvaliteet, taskukohane maksumus tollilao teenusele Eestis.

Ükski Teie kaupadest ei lähe enam kaduma! Kvaliteetne hoidmine, kiire mahalaadmine ja pealelaadimine transpordile, tõhus logistika.

Tooteid ja kaupu on palju, ajutine tolliladu aga on üks –  Europiir Logistics OÜ ettevõttelt!

Europiir Logistics OÜ ettevõte pakub lastide ajutist ladustamist teenust tollilaos Eestis (Paemurru 8, Maardu 74117, Eesti). Laol on avatud ala suurusega 20 000 m2 ja 2000 m2 suletud laoruum koos võimalusega kasutada raudteed. Meil on kaks 44 t konteinerlaadurit ja 12 t laadur. Kogu laos olev last on kindlustatud ja viibib ööpäevase kaitse all. Ladudes töötavad spetsiaalselt koolitatud töötajad, kes tagavad laitmatu käitlemist sissetulevate kaupadega, nende õiget paigutust laos, samuti õigeaegset ja muretud mahalaadimist transpordile edasiseks liikumiseks marsruudi järgi.

Avatud tüüpi ladu – mis tahes kaupade kiire ja mugav ladustamine.

Teil on tähtis operatiivsus kaupade vastuvõtul ja professionaalne kaasaitamine saatelehtede vormistamisel?  Tolliladu Europiir Logistics OÜ-lt – see on koht, kus Teile on tagatud kvalifitseeritud teenindus ilma viivitusteta.

Avatud tüüpi tolliladu võimaldab:

 1. Korraldada ladustamise kiiresti ja kvaliteetseltKaupade mahutamiseks tollilattu ei nõua erilisi lube. Meie spetsialistid kiiresti ja ilma liigse venitamiseta võtavad vastu Teie kaupa, asetavad seda nõuetekohaselt ja saatedokumentide nõuete kohaselt.
 2. Vähendada kaupade tolliladustamise kulusidHoidmine avatud tüüpi tollilaos- see on võimalus säästa suletud ladude kallihinnalistel teenustel ja teha kaubavedu mittekoormavaks ettevõtte eelarvele. Tollilaos ladustamise maksumus on kättesaadav mis tahes astme ettevõtjale.Veelgi enam, kaupade ladustamise pikaajaline tähtaeg (kuni 3 aastat) võimaldab mitte ainult vastutustundlikult läheneda tollivormistusele, vaid ka valmistada ette pinda VF siseturule sisenemiseks, luua suhteid jäemüüjatega. Mõnedel juhtudel on võimalik otsemüükide korraldamine tollilaost.
 3. Tagada lasti hoidmise vajalikke tingimusi kontrolli läbimise ajaks Kaupade ladustamine tollilaos – see on lasti tõhus kaitse temperatuuri ja niiskuse taseme muutuste eest. Meie ettevõtte ruumides on piisavalt ruumi lasti korraliku laadimise ja selle sorteerimise jaoks. Kogenud spetsialistid mitte ainult hoolikalt laadivad kaupa maha kui ka vajadusel teevad korda pakendi, kontrollivad kauba olemasolu dokumentide kohaselt, valmistavad kauba tollivormistamisele.
 4. Säästa maksude ja tollimaksude maksmisel ladustamise ajal Meie ajutise ladustamise tolliladude kasutamine – see on selle garantii, et Teie kaupade suhtes ei rakendata majanduslike keelde ja piiranguid.

Suletud tüüpi tolliladu – säilitame teie lasti kui enda oma.

Suletud tüüpi tolliladu võimaldab hoida kaupu eraldi imporditud kaupade hulgast ja tagab täieliku usaldusväärsuse ja turvalisuse. Vajadusel on võimalik kaupade ümberpakendamine, märgistamine, pakkimine, kaalumine.

Eestis suletud tüüpi tollilao kasutamisteenuse vaieldamatuks eeliseks on kliendi täielik rahaline  kaitstus. Me garanteerime, et teie kaup antakse üle transportimisele sihtkohta tervikuna. Kanname täielikku finantsvastutust kauba säilivuse eest. Tollikompleksil on

Europiir Logistics OÜ – tõhus logistika iga päev

Kui Teid on ära tüüdanud kannatata kahjumeid lasti osalise kahjustuse või kaotamise pärast, kui Te ei talu hooletust kauba ladustamise ja arvestuse asjas, kui Te hindate kalliks oma mainet kui imporditud toodangu tarnijana – pöörduge Europiir Logistics OÜ.

Me garanteerime:

 • Laitmatu teenindust kokkupandud lastide ja suurte hulgipartiide ümberlaadimisel, ümberarvutamisel ning konsolideerimisel;
 • jäik kaupade ladustamise, peale- ja mahalaadimise kvaliteedikontroll, mida viib läbi teie personaalne mänedžer;
 • operatiivne reageerimine mis tahes ööpäeva ajal.

Tellige tollilao teenuseid Europiir Logistics OÜ ettevõttes ja saate ideaalset ladustamiskvaliteeti taskukohase hinnaga. Meie mänedžer aitab arvutada veoste täpset konsolideerimise maksumust Euroopast, Aasiast, Ameerikast, Iraanist, Türgist, Venemaalt ja muudest riikidest.

Saatke päringu elektronposti teel, helistage telefoni teel või täitke päringu vorm veebilehel individuaalse konsultatsiooni ja eripakkumiste saamiseks!

ühekordsed söögiriistad

ühekordsed taldrikud

biolabunevad kotid

Jätke tellimus siin: